© Ella Ling

Miami 2012 - Radwanska

Ask Agnieszka Radwanska a question

   

The Tennis Space are offering you the chance to ask Agnieszka Radwanska a question.

Is there something you want to ask Agnieszka, the world number three and a Wimbledon finalist this summer? Perhaps you want to know what it was like to carry her country’s flag into the Opening Ceremony of the London Olympics? Or what it was like playing in her first grand slam final at the All England Club? Or perhaps you want to know about her life away from the court? Please send us your questions and we will put them to Agnieszka.

Send them to mark@thetennisspace.com by 6pm (London time) on Sunday, with your email marked ‘Ask Agnieszka’.

 

   
 • Lukaslion

  Cześć Aga.Szkoda olimpiady ale to jest sport. Ja dalej trzymam kciuki i życzę Ci powodzenia! Ale miało być pytanie:) Kiedy w końcu będziesz numerem 1 i wygrasz Wielkiego Szlema? Wiem że to retoryczne bo stanie się to niedługo no ale trzeba było o coś zapytać. Mam nadzieję że częściej będziesz grać z siostrą w deblu bo macie potencjał.

 • Storm

  yes one question! why is she so miserable and moody!?

 • Tomek

  What is your favourite sport apart from tennis? Do you play football?

 • MK

  hej Ag, zagrasz ze mna?:)

 • gupi

  pytania trzeba wyslac na wskazamy powyzej e-mail! a nie w komentarzach!!!!!!! 

 • Kokoloko

  wstyd i hanba to co pokazalas i powiedzialas na IO przejdzie do ciemnej historii twojej kariery

 • Crows

  Hi Agga.  I’m curious as to how coaches are paid.  Are coaches paid a flat fee, or do the earn a percentage of the players’ winnings?  
  Thanks
  Bruce Forbes

 • Midux_ozil

  Hey! Really I dont have a question but I want to say ” I LOVE YOU AGAA ” & want to see you Bisou

 • Wojciech Zatorski

  Pani Agnieszko, Jak Pani sądzi, czy czasem może się przydać tenisistom coach – psycholog? Jak mógłby pomóc np. w trakcie długiego, trudnego i ważnego turnieju?
  Ms. Agnieszka, How do you think that the time may come in handy tennis players coach – psychologist? As could help such as during a long, difficult and important tournament?

 • Maciej

  Aga przyjedziesz do Lęborka na turniej mixta, 6.09-8.09? zapraszamy :)

 • Ewa

  Pani Agnieszko jest pani naszą dumą i mimo porażki w Londynie nic tego nie zmieni. Komentarze innych sportowców oraz ” przychylnych” dziennikarzy niech pani puszcza mimo uszu. A teraz pytanie: co  dzieje się z pani strojami sportowymi i sprzętem kiedy już przestaje ich pani używać ? czy sa gdzieś do zdobycia ? np. słynna sukienka z napisem Poland , bez orzełka ?

 • AlLa

  Hej! Mam pytanie na ktore chyba tylko tenisista lub tenisistk profesjonalna potrafi odpowiedziec!

  Jak czesto zmieniasz buty i rakiety tenisowe na nowe?

 • Dallaschamps88

  Do hangout lot of wonan on the tour.

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100000086207236 Peter Seah

  edited

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=100000086207236 Peter Seah

  Returning Serena’s serve at Wimbledon, do you think you would have fared better standing a foot back instead of at the baseline? And perhaps studied her service motion and statistics to guess her choice of placement?

 • Al Chang

  Hello, Aga! Do you use the racket is still BabolaT Pure Drive Lite GT(2010)? What’s the difference with the old one?

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1309358067 Brian Walton

  Who will be your opponent when you win the US Open? Can’t wait to see you play there!  Powodzenia!

 • http://www.facebook.com/profile.php?id=1309358067 Brian Walton

   Who will be your opponent when you win the US Open? Can’t wait to see you play there!  Powodzenia!

 • Tonyskaterkilgore88

  Hey Agnieszka!!! Just wanted to start off by saying that I am a big fan of yours.  Secondly, I was wondering are you single?

 • Szuwarek

  Agnieszko, masz na imię tak jak moja piewrsza miłość (jesteś młodsza od niej), ale wiedz, że jesteś moją pierwszą tenisową miłością! Pytanie: Dlaczego na olimpiadzie nie wystąpiłaś w Biało-Czerwonym?

 • JM

  Could you use several words to introduce Lexus for us? How do you think your Asian Fans?

 • Jakubmikolajczyk9

  Mam pytanie czy lubi pani korty na US OPEN i czy możemy liczyć na wygraną tego turnieju?

 • Tom

  Czesc Aga, of course you and you sister are playing on your on, but do you also feel a bit being a polish representative on the wta-tour? Why are there so many successful players with origins in Poland now and do you think, there’s a tennis-boom coming up at home? Do people ask u about your country? Pozdr od Bonn, Niemcy!!! 😉

 • Tadeusz Kasprzak

  Cześć Agfnieszka!
  Jesteśmy z Tobą całym sercem i jesteś naszą BOHATERKA. Jesteś bez wątpienia, najlepszą polską tenisistką wszech czasów i śmiem zaryzykować, że  długo nie będziesz miała sobie równej. Mimo wielkiej klaki, którą robią Fibakowi (tatuś b. komuch) wszystkie czerwone merdia – b. daleko mu do Ciebie. 
  Zdajemy sobie oczywiście sprawę, że w sporcie bywają rozmaite okoliczności i gdybyś stale tylko wygrywała, byłoby to wręcz nudne. Życzymy Ci dalszego powodzenia w osiąganiu zamierzonych celówi.   Nic sobie nie rób z dotąd zawoalowanych a ostatnio nawet otwartych ataków ze strony tzw.  “polskojęzycznych” merdiów. To jest antypolska żulia, która nie ma pojęcia o wysiłku, który wkładasz w utrzymywanie i stałe podnoszenie swojej formy. Jest też drugi, moim zdaniem równie istotny element Twojego niełaskawego przedstawiania przez mainstreamowe merdia. Wśród Twoich licznych sponsorów i przyjaciół, których wymieniasz na swojej internetowej stronie nie zauwazyłem nikogo z dzielnicy Kazimierz. Promowanie zaś pierwszych, miedzynarodowych mistrzostw księży w tenisie (Kraków 10-12 IX 2012) jest strzałem w dziesiątkę i aż tu, nad Pacyfikiem, słychać jęk zawodu i zniesmaczenia w.w. niepolskich merdiów.
  Pozdrawiamy Cię serdecznie i życzymy dalszych sukcesów!
  Tadeusz i Basia Kasprzakowie
  PS: Pozdrowienia dla Tomka Wiktorowskiego, z którym tak miło nam sie rozmawiało w Indian Wells (dzięki niemu mamy z Tobą wspólne zdjęcie). Niech broń Boże nie zmienia swojej kariery. Jest wspaniałym trenerem.

 • Belalqtaishat

  Hi Aga I have two Questions to you : 1- why you don’t try to become more accurate and confident when you hit a 2nd serve ?   2- do you have an Ambitious to become a world No.1 especially you are very close to do that and what do you think the things you need Development  in your play to win  a Grand Slam ??

 • Aaron Paul

   hello Aga! was wondering who do you hang out with the most on tour?

 • Piotr Kaczorowski

  Szanowna Pani Agnieszko!
  Proszę się nie tłumaczyć, nie robi Pani nic złego. Przyczyną szykan jest Pani wiara w Boga i poglądy polityczne. I proszę się nie przejmować tym numerem na ostatnim turnieju, co Pani kazali grać bez przerwy dwa mecze. Pieniądze Pani ma, niech Pani spokojnie trenuje, wynik będą jeszcze lepsze! I niestety będzie więcej opluwania Pani, siostry, rodziny.
  Cytat ze strony gw po finale Wimbledonu “Agnieszka Radwańska urwała tylko jednego seta Williams” taki był tytuł lub pierwsze zdanie. Nie pamiętam. Jest to dowód na chorobę nienawiści osoby, która to pisała, bo nawet nie pomyślała, iż urwanie dwóch setów to….
  Życzę zdrowia, dobrego humoru, szczęścia.

  Piotr Kaczorowski

 • basia

  gdzie moge nabyc biedronki redukujace wibracje naciagu ? dzieki.

 • Piotrek N

  Hej Ag oglądałem twój wczorajszy może nie należał on do najlepszych, ale jestem w szoku że tak z gemu na gem poprawiłaś swoją grę i wygrałaś 11 setów . To pokazuje że jak chcesz to możesz. : ) Powodzenia : D Kocham Cię : *

 • Natalia

  Kocham Cię ! I uwielbiam Twój styl ubierania się <3